spray erogen x

Cilat janë komentet për Erogen X? : Spraj revolucionar për zmadhimin e penisit?

Notez cet article

erogen x komenteMadhësia e penisit mund të jetë një temë e rëndësishme për disa meshkuj, ashtu siç mund të mos diskutohet për të tjerët. Në të vërtetë, duhet pranuar se në këtë anë, ka nga ata që nuk janë llastuar nga natyra. Ata thonë se nuk është madhësia e penisit ajo që ka rëndësi, por teknikat për ta përdorur atë, por çfarëdo që të themi, kjo pikë ka qenë gjithmonë e lidhur me burrërinë. Disa meshkuj ndonjëherë e gjejnë veten të bllokuar dhe të paaftë për të jetuar një seksualitet normal për shkak të madhësisë së penisit të tyre, të cilin ata e konsiderojnë jo mjaftueshëm të madh. Per ndihmë, ekzistojnë produkte natyrale, efektive dhe të lehta për t’u përdorur si p.sh Spray Erogen X për shembull.

Çfarë është Erogen X?

Erogen X është emri i dhënë një produkti me aplikim lokal i cili bën të mundur zmadhimin e penisit. Projektuar dhe testuar nga studiues ekspertë të seksualitetit, rekomandohet për këdo që ka probleme me madhësinë e penisit, cilido qoftë shkaku. Duhet të dini se të kesh një penis të vogël është frustruese sa më shumë për burrin vetëm për partnerin e tij. Kjo në veçanti mund të shkaktojë mungesë orgazme tek kjo e fundit. Për mashkullin, fakti që nuk mund të kënaqë partneren e tij seksuale është a dëmtimi i egos së tij por edhe për burrërinë e tij.

Erogen X është një produkt i dedikuar për të gjithë ata që kanë një problem libido. Falë veprimeve të përbërësve të këtij spraji, ju mund të keni një ereksion më të fortë dhe më vaskular. Ky produkt gjithashtu do të veprojnë në zonat erogjene, çfarë mënyrë më të mirë për të rritur dëshirën seksuale dhe për të kënaqur kështu partnerin tuaj. Ipërdorimi i produktit Erogen X përmirëson performancën seksuale por edhe kohëzgjatjen e marrëdhënieve seksuale. Në të vërtetë, ajo ndihmon për të vonuar ejakulimin. Duke e përdorur, do t’i jepni kënaqësi të plotë partnerit në shtrat. Mos harroni se gjinia është një faktor e rëndësishme në jetën martesore.

Erogen X: cilët janë përbërësit e tij?

erogen x sprayPër të rritur libidon, Produkt Erogen X shijoni të mirat e natyrës. Ai përmban përbërësit e mëposhtëm:

  • L-arginina: një aminoacid i njohur si një i shkëlqyer stimulues i rrjedhjes së gjakut, në nivelin e penisit në rastin tonë. Falë kësaj prone, Erogen X është ilaçi ideal për problemet e ereksionit nga një moshë e caktuar.
  • Arginina alfa-ketoglutarike: është një derivat i L-argininës i cili gjithashtu kontribuon në rrjedhshmërinë e mirë të qarkullimit të gjakut. Është gjithashtu një stimulues i dëshirës seksuale tek meshkujt por edhe tek femrat. Per te perdorur Erogen X gjithashtu ndihmon në trajtimin e libidos së ulët.
  • L-citrulline: është një aminoacid i njohur mirë për atletët, sepse rrit performancën fizike dhe redukton akumulimin e acidit laktik. Gjithashtu stimulon qarkullimin e gjakut në muskuj. Falë këtij efekti, përdorimi i produktit Erogen X gjithashtu lejon të kemi një qëndrueshmëri më të mirë gjatë marrëdhënieve seksuale dhe ndihmon në vonimin e ejakulimit.

Përveç këtyre tre aminoacideve, Spraj për zmadhimin e penisit Erogen X përmban gjithashtu ekstrakte bimore, veçanërisht rrënjë lulekuqe. Ky i fundit njihet për përmbajtjen e lartë të vitaminave, mineraleve dhe acideve yndyrore. Të gjithë këta komponentë ndërveprojnë për të rritur performancën fizike dhe për të rritur dëshirën seksuale. Erogen X gjithashtu përmban tribulus Terrestris i njohur si një stimulues i shkëlqyer i prodhimin e testosteronit, hormonit mashkullor.

Erogen X: cilat janë përfitimet e tij? A ka efekte anësore?

erogen x komenteSi çdo produkt që aplikohet në lëkurë, shumë kanë frikë nga efektet anësore. Kjo është pikërisht pika e fortë e Erogen X. Përbërësit e tij duke qenë 100% natyrale, efektet anësore janë minimale, nëse jo zero. Nëse nuk keni alergji ndaj një prej përbërësve të këtij llaku për zmadhimin e penisit, përdorimi i tij nuk do të ketë asnjë ndikim në shëndetin tuaj. Përkundrazi, do të rrisë epshin tuaj dhe kështu do të përmirësojë jetën tuaj seksuale, duke zhbllokuar kështu stresin që mund të shkaktojë seksi. duke pasur një penis të vogël.

Spray Erogen X ka edhe avantazhe të tjera:

  • Ai përmirëson qëndrueshmërinë fizike. Me fjalë të tjera, do t’ju lejojë të performoni më mirë gjatë seksit.
  • Ai rrit prodhimin e testosteronit. Të gjithë e dimë se është një hormon i rëndësishëm në jeta seksuale e mashkullit.
  • Ai kapërmirëson masën e muskujve. Aplikimi i rregullt i Erogen X kështu zgjeron madhësinë e penisit tuaj dhe fiton vëllim për një ereksion më të fortë dhe më voluminoz.
  • Përmirëson sistemin nervor duke lejuar kështu një ereksion më vaskular dhe duke shumëfishuar kënaqësinë gjatë seksit. seksi. Kjo ju lejon të keni orgazma më intensive.
  • Ai përmirëson cilësinë e spermës.

rishikim erogen x sprayPër të shijuar përfitimet e Erogen X spray libido dhe performanca seksuale në përgjithësi, duhet të dish ta përdorësh mirë. Për ta bërë këtë, filloni me pastroni mirë penisin tuaj dhe hidhni doza të vogla llak në majën e penisit. Më pas fërkojeni penisin në mënyrë që produkti të zhytet mirë. Në të njëjtën kohë, bëni një lloj masazhi të vogël për rreth dhjetë minuta. Kështu që Spray Erogen X funksionojnë mirë gjatë marrëdhënieve seksuale, rekomandohet që aplikojeni gjysmë ore para aktit seksual.

Për shkak të efektivitetit të tij të provuar, sot në treg ka shumë sprej të rremë Erogen X. Përdorimi i produkteve të tilla paraqet rrezik për shëndetin. Është për këtë arsye që është rekomandohet të blini Erogen X në faqet zyrtare dhe të verifikuara. Çmimi i këtij spreji për të zmadhuar madhësinë e penisit është rreth 50 euro. Mund të gjeni shumë më lirë në disa faqe, por përsëri, mund të hasni produkte të falsifikuara, duke ju ekspozuar ndaj efekteve anësore.

Rishikimet e Erogen X

shko burrërorSpray Erogen X është një produkt i rekomanduar për ata që duan të përmirësojnë performancën seksuale dhe për të rritur libidon e tyre. Falë ndërveprimit të përbërësve natyralë, Erogen X do të stimulojë dëshirën seksuale dhe do të rrisë madhësinë e penisit pa ndikuar në shëndet. Përdorimi i rregullt i këtij spraji bën gjithashtu të mundur që ereksioni të jetë i qëndrueshëm, një zgjidhje për problemet e ejakulimit të parakohshëm. Përveç kësaj ai përmirëson cilësinë e spermës. Erogen X rekomandohet për këdo që vuan nga disfunksioni erektil, një problem i zakonshëm sidomos nga mosha 40 vjeçare. Është gjithashtu arma ideale për ata që dëshirojnë të rilidhen me dëshirën seksuale dhe të kenë më shumë plëreni gjatë seksit.

Leave a Reply